3.ročník Svatební den ve vile Löw Beer

12
Prosinec
2017

Přijďte si do vily Low-Beer naplánovat váš svatební den s dodavateli profesionálních svatebních služeb. Poznejte jedinečné prostory brněnské prvorepublikové  vily. Připravili jsme pro vás mimo jiné módní přehlídku ve spolupráci se salonem LENA B a krejčovstvím DELOR. Budeme se na vás  těšit 13.ledna 2018 od 10 – 16hod.

Poznejte nádherné místo pro Váš svatební obřad v zrekonstruované secesní vile a přijďte si vybrat z nabídky profesionálních dodavatelů svatebních služeb. Bude vás čekat výstava svatebních a společenských šatů a obleků. Uvidíte svatební dorty a cukroví, ochutnáte vína z moravského rodinného vinařství. Prohlédnete si originální svatební oznámení a další svatební tiskoviny. Můžete si vyzkoušet svatební líčení nebo svatební účes. Prohlédnete si práci svatebního fotografa. Nebude chybět profesionální svatební DJ, smyčcové trio ani živá kapela. Nezávazně můžete využít konzultace se svatebními koordinátorkami. 

Loňský ročník přinesl ukázku módy z minulosti, v letošním ročníku předvedeme něco ze současné svatební módy. Na přehlídky se můžete těšit ve 12 hod a v 15 hod. Připravili jsme je pro vás společně se salonem LENA.B, známé brněnské módní návrhářky Magdalény Bergmanové a zakázkovým krejčovstvím DELOR.

Oficiální fotograf akce je Tomáš Svoboda.

Všechny vstupenky budou slosovány a na výherce čekají zajímavé ceny od všech svatebních dodavatelů. Vstupné 75,-Kč.

Něco málo z historie vily
Vilu, dnes známou jako vila Löw Beer, si nechal v roce 1903 postavit továrník Moritz Fuhrmann. V roce 1913 jeho dědicové vilu prodali textilnímu podnikateli Alfredu Löw-Beerovi. Nový majitel nechal ve 30. letech dům částečně stavebně upravit. V květnu 2013 byla zahájena památková obnova vily, která trvala až do prosince 2014. Souběžně probíhala od jara 2014 rekonstrukce zahradního domku (tzv. Celnice) v areálu Vily a rovněž došlo k regeneraci zahrady do podoby, kterou měla ve 30. letech 20. Století. Více informací zde: http://www.vilalowbeer.cz/cz/

Přidejte se k nám na Facebooku

Video 

Foto 

 

 

Comments are closed.