Aneta&Ales

29
Červen
2017

Anetka a Aleš k nám přišli na doporučení. I přesto, že bydlí v Praze podařilo se nám sladit diáře a páteční večery bývaly naším časem nad kávou a plánováním svatby. Svatbu chtěli v jednoduchém a elegantním stylu a my jsme rády, že se nám to povedlo.

,,Milá Veru,

moc Ti děkuji za přípravu naší svatby. Skvěle jsme si to užili nejen s Alešem, ale i s rodinami a kamarády. Vše perfektně klaplo a já jsem opravdu ráda, že jsem to nechala na profesionálech a nelámala si s tím hlavu sama. Dokázala jsi také skvěle odhadnout, jak bychom co chtěli a nechtěli, což si velmi cením, protože jinde by nám možná pořád cpali vypouštění holoubků, třpytky, volánky a kamínky Swarovski :)

Ráda bych ještě zdůraznila jednu věc: před rokem a půl jsem totiž oslovila ještě jednu věhlasnou svatební agenturu v Brně a teď se mi jen potvrdilo, že jsem vybrala správně. Ta agentura totiž zajišťovala kromě koordinace svatby jen dvě hodinová setkání před svatbou. Veronika se ale se mnou sešla nesčetněkrát, volali jsme, mailovali, nic neúčtovala po hodinách a snažila se tomu věnovat tolik, kolik jsem od ní chtěla, což bylo taky skvělé. Je vidět, že nepočítá hodiny, ale záleží jí hlavně na výsledku.

Kromě technického zajištění ale musím zmínit ještě jednu věc. Veronika byla totiž i skvělou psychickou podporou před svatbou i během ní. Byla navíc strašně usměvavá, takže celou dobu šířila dobrou náladu a nikdo neměl pocit, že nějak někoho „buzeruje“, co má dělat a kam si sednout.

Na začátku mého plánování jsem popravdě váhala, jestli je vůbec potřebné svatbu nějak koordinovat. Ale opravdu nelituji. Skvěle jsme si to totiž všichni užili, nemusela jsem se tolik stresovat a nestresovali se ani moji nejbližší, kteří nemuseli vůbec nic zařizovat a celý den si mohli v klidu užít. Koordinaci jsem totiž brala trochu i jako dárek pro ně, aby si s přípravami nemuseli dělat hlavu :) A vyplatilo se. Veroniku a její tým vřele doporučuji. Moc Ti děkuji, Veru.´´ – Aneta Černá

Více foto zde

Místo konání Hotel Santander Brno

Květiny a květinové dekorace  květinářství America

Foto Sonka Skerik

Svatební dort a cukroví – Katrin Olomouc

Tiskopisy – Grafička Petra Zobačová

Koncept, příprava a realizace – AV your day 

Novomanželé Černí a Veronika

 

Comments are closed.