Baru&Nathan

17
Říjen
2019

Vysněný svatební den jsme s Baru a Nathanem plánovaly téměř dva roky. A že to byly skvělé dva roky Skype hovorů a setkání ve Zlíně. Jejich svatební den proběhl přesně jak si přáli a my jsme velmi rády, že jsme mohly u toho být. Byl to báječný den!

We have planned a dream wedding day of Baru and Nathan for almost two years. And it was great two years of Skype calls and meetings in Zlín. Their wedding day went exactly as they wished, and we are very happy that we could be there. It was a wonderful day!

,, We were lucky enough to have Veronika arrange our Czech/English wedding in Zlin. The wedding went perfectly and everyone had a wonderful time thanks largely to Veronika and her team. The English guests were saying how well it had been decorated and arranged, some even saying it was one of the best they had ever been to. We were very nervous about how everyone from the English side was going to feel but we had nothing to fear. They all had a great time and Veronika speaks very good English. I would definitely recommend her if you are having a Czech/English wedding and you are concerned about the paperwork (she helped us every step with this) and you need someone who can comfortably talk in both languages. She is both professional and very approachable and also had regular Skype calls with us to talk about anything we needed. 10 out of 10. Veronika, it was a pleasure to have you there on the day. We’ll give you a call if we get divorced and need to book other weddings with new people “ ( Nathan who wrote this references has a wonderful sense of humour)

Nathan and Baru 

,, Měli jsme to štěstí, že nám Veronika uspořádala česko-anglickou svatbu ve Zlíně. Svatba proběhla perfektně a všichni se měli báječně hlavně díky Veronice a jejím týmu. Angličtí hosté říkali, jak krásně vše bylo nazdobeno a uspořádáno, někteří dokonce říkali, že to byla jedna z nejlepších svateb, na jaké kdy byli. Byli jsme velmi nervózní, jak se všichni z anglické strany budou cítit, ale neměli jsme se čeho bát. Všichni se měli skvěle, Veronika mluví velmi dobře anglicky. Rozhodně bych ji doporučil, pokud máte česko-anglickou svatbu a máte obavy z papírování (s tím nám pomohla na každém kroku) a potřebujete někoho, kdo umí bez problémů mluvit v obou jazycích. Je profesionální a vždy nám byla nápomocna, také s námi často komunikovala po Skype a vždy jsme probrali vše co  jsme potřebovali. 10 z 10. Veroniko, jsme rádi, že jsi  s námi byla i po celý svatební den. Zavoláme Ti, pokud se rozvedeme a budeme  si chtít objednat další svatbu s novými lidmi . “( Nathan má úžasný smysl pro humor)

Nathan a Baru

Full wedding planning September 2019
067ad73d-f6b9-439e-96f0-4a71057d6f40IMG_3195

 

Comments are closed.