Eli&Pavel

31
Prosinec
2016

Na svatbu Elenky a Pavla moc ráda vzpomínám, ti dva mi tak nějak přirostli k srdci.

,, Děkujeme Verunce za pomoc při přípravě a koordinaci naší svatby. Od začátku plánování probíhalo všechno v naprosté pohodě.

Když jste ve stresu, máte plnou hlavu starostí, spatříte Verču a všechno z Vás hned spadne. Ta její pohoda co z ní sálá je úžasná. Prostě dušička na správném místě. U Verči nebyl jakýkoliv náš požadavek žádný problém a na všem jsme se s ní dokázali domluvit.

Svatební den jsme začali plánovat necelý rok před svatbou a Verča nás na každé schůzce obohatila nějakým nápadem a hlavně opět uklidnila svým profi přístupem a že nic není problém. Díky ní jsme cítili, že bude vše podle našich představ a připravené do posledního detailu. Ikdyž jsem si nejdříve říkali, že celodenní koordinaci potřebovat nebudeme, nakonec jsem ji využili a každému kdo nad tím uvažuje, můžeme jen doporučit. My jsme si díky tomu užili naplno náš svatební den. Veronika nám byla vždy na blízku a kdykoliv bylo něco potřeba, byla to ona, která se o všechno postarala. Proto ještě jednou děkujeme za nádhernou svatební výzdobu a Verči za všechnu její pomoc a koordinaci celé naší svatby. Byla s ní sranda a klidně bychom si to ještě jednou zopakovali.´´
Elena a Pavel

Foto Inna Gubba zde

Grafická práce: Petra Zobačová

7H2A92387H2A9399

Comments are closed.