Katka&Michal

19
Říjen
2018
Vždycky, když si vzpomenu na Katku a Michala, na mysl mi přijde pouze jedno slovo POHODA. Jejich důvěry a víry v naší práci si nesmírně vážím! Vím, že se opakuji, ale každé vaše poděkování a doporučení je naším pohlazením po duši a obrovskou energií do další práce
 
„Touto cestou bychom já i můj manžel rádi poděkovali za spolupráci paní Veronice a jejímu týmu. Nejenže nám zařídila vše potřebné, na co nám chyběl čas kvůli pracovnímu vytížení, ale hlavně se zasloužila o to, že náš svatební den proběhl hladce a bez problémů. Zařídila krásnou výzdobu jak venkovního svatebního obřadu, tak i svatebního salonku v restauraci, nemůžeme pominout ani super výzdobu aut. Jakožto nevěsta jsem byla naprosto unešená ze svatební kytičky a spony do vlasů, kterou mi v den D přinesla až domů. A na to všechno stačila jediná indicie – ladit do barvy bordó. Veronika se nám se svými nápady a citem pro práci, kterou dělá s velkou láskou trefila do vkusu, dokázala odhadnout, jak bychom si to asi celé představovali. Během svatebního dne projevila velkou empatii vůči hostům, o všechny se báječně postarala.
Těm párům, kteří se již pro svatební koordinaci rozhodli, ale nemohou si vybrat, jakou agentutu zvolit, určitě doporučujeme spolupráci se sympatickou paní Veronikou :-)
Ještě jednou Vám Verunko moc děkujeme!!
 
Katka & Michal Rampulovi „
sponka do vlasů od Le Petit Joie
koordinace, kompletní květinový servis, výzdoba obřadu a svatební tabule AV your day – weddings&events
více foto zde 
DSC_1540DSC_1427

Comments are closed.