Lenka&Ivo

09
Duben
2018

Lenka a Ivo k nám přišli na doporučení a pokud si dobře vzpomínáme, původně chtěli jen výzdobu obřadu a svatební tabule. Po nabídce pomoci s koordinací, se rozhodli využít našich služeb ve větším rozsahu. Společně jsme se opravdu hodně nasmáli a na to se nikdy nezapomíná! Jejich několikanásobné poděkování nás zahřálo na dlouho dobu na srdíčku.

,, Milá paní Veroniko,

předem bych Vám chtěla poděkovat za naprosto perfektní spolupráci. Z mého pohledu se svatba vydařila na 100% a je to samozřejmě Vaším přičiněním, jelikož si bez Vás opravdu organizaci nemohu představit a oba s Ivem jsme strašně rádi, že jste nám se vším takto skvělým způsobem pomáhala. Ze srdce Vám oba děkujeme za veškerou péči a starost, na Vaši adresu budeme všude hlásat jen chválu, jste opravdu osoba na správném místě :) Děkuji taky za připomenutí a sepsání „posvatebních starostí“ s doklady, ačkoliv už vlastně vůbec nemusíte, pomáháte nám i nadále, k tomu prostě nemám slov :) Samozřejmě naše velké díky patří i ostatním, kteří s Vámi spolupracovali – Vašemu týmu. Výzdoba byla vážně jako z pohádky, zevšech stran jsem slyšela jen samou chválu a já sama krásnější výzdobu zatím neviděla :)

Panu Staňkovi (DJ Boris) jsme za perfektní ozvučení děkovali již osobně, ale raději mu také ještě napíšu, protože si to opravdu zasloužil.
Ještě jednou, naposledy, Vám tedy ze srdce děkujeme a až člověka trochu zamrzí, že je ta svatba jen jedenkrát v životě :). Kdybychom si někdy chtěli dát s Ivem opakování, jste pro nás jasná volba :D Mějte se nádherně, přejeme Vám do budoucna jen to nejlepší a s radostí budeme vzpomínat na společné plánování :).“ Lenka a Ivo Hlavničkovi

Svatební dort a děkovné dorty  Dorty Katrin Olomouc

Hudba – DJ Boris 

Květiny Gabriela květiny s láskou

Foto Tomáš Dolejší 

Únor 2018 výzdoba obřadu, svatební tabule, celodenní koordinace – AV your day

více foto zde 

193-1-300x300

 

Comments are closed.