Misa&Tom

02
Duben
2016

S Míšou a Tomášem jsem se poprvé setkala vloni na podzim. Měli zajištěné datum svatby, místo svatebního obřadu i místo svatební hostiny.  Ke mně přišli na doporučení a vlastně hledali jen někoho, kdo jim vyzdobí místo svatebního obřadu.  Když tak nad tím přemýšlím ani nevím jak, ale nakonec jsme měnili místo svatebního obřadu a oni i přesto, že na služby svatební koordinátorky nevěřili (jak se mi sami později přiznali) se rozhodli využít mne na půldenní koordinaci. O to více mne dojala jejich reference a samozřejmě mne velice potěšila. Věřím, že s Míšou a Tomášem se ještě setkáme a již teď se na to těším.

,,Nežli napíši pravdu o paní Veronice a službách které poskytuje, musím přiznat, že jsem nikdy nevěřil ve služby tohoto typu. Jaké bylo překvapení, že to funguje. A funguje to báječně!
Na paní Veroniku jsme dostali doporučení při našem hledání dodavatele výzdoby svatebního obřadu. Ihned si nás získala svým lidským přístupem a laskavým a velice trpělivým vystupováním.
Vždy nám zodpověděla naše dotazy a pokud si něčím nebyla jistá, odpověď na sebe nedala dlouho čekat.
Tím, že má bohaté zkušenosti, je v jejích silách celý proces příprav výrazně urychlit a velice usnadnit. Pokud bychom řešili komunikaci s úřady na vlastní pěst, nejsme oddáni ještě dnes.
Obřad se odehrál v Mahenově divadle v Brně – vůbec jsme netušili, že takovéto krásné místo svatby umožňuje – tip od Veroniky. Svatební oznámení jsme si vymysleli sami a paní grafička, kterou nám zprostředkovala Veronika, vše dokonale a na první pokus zhmotnila. Fotografoval nás pan Kamil Saliba, kterého Veronika velmi dobře zná a vřele nám ho doporučila. Tímto bych jej rád pozdravil a poděkoval za velice profesionální práci s excelentním výsledkem – můžete se přesvědčit sami ve fotogalerii.
Jelikož jsem člověk, který rád ví a zná, poprosil jsem Veroniku o text, který nám oddávající bude říkat během obřadu. Není to asi standartní, ale chtěl jsem se vyhnout možným nedorozuměním v již tak emočně vypjatém dni. Veronika opět nezklamala a po pár dnech jsme společně seděli nad připravenou řečí pana oddávajícího. Byl jsem rád, protože poslední věta nekorespondovala s naším vnímáním světa. Tento krok doporučuji všem.

Také spolupracuje s paní floristkou, která je opravdu velice šikovná, takže další trápení a možný zdroj sváru mezi budoucími manželi byl okamžitě vyřešen.

Zkrátka, pokud byste rádi, aby okamžiky vaší svatby byly zajištěny ještě lépe, nežli byste to zvládli sami, paní Veroniku doporučujeme. Rozsah služeb je v podstatě bez limitu a za ušetřené nervy a čas to opravdu stojí.

Vyzkoušejte, uvidíte!

Míša a Tom

Leden 2016 – půldenní koordinace, výzdoba svatebního obřadu, svatební tiskopisy, výzdoba svatební tabule, svatební květiny

iM+T 0108

Comments are closed.