Naši partneři

Ammi květinové studio
Ammi květinové studio
Květinové studio AMMI se zrodilo v Brně v roce 2008. Za první kreativní myšlenkou stála hluboká touha rozvíjet floristické umění v naší republice a přinášet lidem přirozenou krásu květin. Silný týmový duch, jasná vize, přátelský kolektiv a krásné prostředí, tolik a mnohem víc je AMMI.  

CAXA Svatební salón
CAXA Svatební salón
Svatební centrum CAXA  funguje úspěšně již od roku 2000. Během několika let se jim podařilo vytvořit kvalitní zázemí a služby pro nevěsty a v současné době jsou největším salonem s nejširším spektrem služeb v České republice. Neustále se vyvíjí, sledují svatební trendy a přizpůsobují  nabídku poptávce trhu a zákazníků.

CEREMONI
CEREMONI
Exklusivní půjčovna a prodejna pánských obleků a doplňků Ceremoni. Profesionální a přitom osobní přístup při výběru vhodného obleku je samozřejmostí.

Claudia’s Princess
Claudia’s Princess
“ Každá si přeje být princeznou, splňte jí sen!”

Coctail servis
Coctail servis
Coctail servis je na trhu již od roku 2008 a nabízí absolutní špičku v  poskytování barového cateringu. Jejich barmani míchají alkoholické a nealkoholické nápoje pouze z kvalitních a značkových surovin, aby koktejl měl vždy tu správnou chuť a Vy jste si tak mohli vychutnat skvělý pocit. Jejich koktejlový servis doplní dokonalý zážitek z  Vaší svatby!

Foto Jakub Hemala
Foto Jakub Hemala
FOTOhemala = profesionální svatební fotografie | předsvatební foto | ateliérové foto | mobilní ateliér na svatbě (fotokoutek) |  svatební fotokniha a další.

Foto Marek Hořava
Foto Marek Hořava
,,Zachytím Váš pravdivý příběh na svatebních fotografiích či videu. Skutečné emoce a pocity, které vyjádří jedinečný charakter Vašeho svatebního dne.“

Fotograf Tom Svoboda
Fotograf Tom Svoboda
Svatební, koncertní, portrétní fotograf Tomáš Svoboda.

Fotografové Photo Nejedlí
Fotografové Photo Nejedlí
Jindřich a Pavla Nejedlí jsou svatební fotografové, kteří si zakládají na osobním přístupu, profesionálním výsledku i službách. Vaši svatbu zachytí ve dvou a nic jim neunikne. Postarají se vám o krásné fotografie a zážitek z focení.

Hotel Victory Popůvky
Hotel Victory Popůvky
Hledáte krásné, neotřelé a designové prostory ve spojení se špičkovou gastronomií včetně ubytování pro Váš svatební den? Najdete je v rezortu Victory! Až 160 míst k sezení a 94 lůžek. Designová restaurace SIGNATURE a 4 hvězdičkový HOTEL VICTORY!

Hudba DJ BORIS
Hudba DJ BORIS
DJ Boris zajistí dokonalý hudební doprovod vašeho svatebního dne. Dokáže přesně odhadnout náladu společnosti a podle toho volí hudbu. Zajišťuje také ozvučení svatebních obřadů, karaoke, osvětlení nebo pronájem aparatury. Patří bezesporu k absolutní DJ špičce.

Hudba DJ Pavel Humplík
Hudba DJ Pavel Humplík
DJ Pavel Humplík – luxusní ozvučení svatebních obřadů (náměty na songy + střih v domácím studiu), moderování svatebního dne, originální svatební hry a soutěže. Profesionální činnost od roku 1989, odehráno přes 450 svateb a přes 3.000 diskoték.

Hudba Martin Kurc Živá hudba
Hudba Martin Kurc Živá hudba
Martin Kurc je zpěvák, který se prosadil díky Superstar. Hledáte-li správného zpěváka pro vaši svatbu, ať už jen svatební obřad, večerní hudbu nebo celý svatební den, Martin je ta správná volba. Má velmi příjemný hlas a vystupování, široký repertoár.

Jana Rašková oblečení na míru
Jana Rašková oblečení na míru
Jana Rašková módní poradce, oblečení na míru. ,,Obléknu Vás nejen na svatbu. Společně s klientem vždy vybíráme z několika kategorií materiálů tak, aby oblečení sloužilo v co nejširším rozsahu i po svatbě, a to včetně doplňků. O oděvy se Vám postarám i z pohledu dodatečných úprav, servisu a čištění. “ Vaše módní konzultantka Jana Rašková tel.724 667 357

KamJinam
KamJinam
Nově zbudovaný areál s restaurací KAMJINAM, leží na rozhraní Bystrce a Žebětína v oblasti nové bytové výstavby Kamechy, ale i přesto obklopen zelení a stromy. A proto je ideálním místem nejen pro odpočinek Váš i celé Vaší rodiny, ale i jsme i místo pro nezapomenutelnou svatbu nebo nevšední oslavu.

Kapela ROURA
Kapela ROURA
Jsme kapela ROURA a naše hudba učiní z vaší svatby party, na kterou budou všichni dlouho vzpomínat! Vystupujeme ve složení zpěvačka, klávesy, basa, bicí, trumpeta a saxofon. Zahrajeme vám současné i minulé české i světové popové hity od těch největších hudebních ikon a také skladby ke standardním a latinskoamerickým tancům.

Katrin Olomouc
Katrin Olomouc
Cukrářskou výrobu Katrin vede paní Jarmila Jonáková, vznikla v roce 1991. Tradice výroby cukrářských a pekařských produktů je v její rodině více než stoletá, avšak specializace se přesunula z pekařských produktů pouze na výrobky cukrářské. Zachována zůstala ruční výroba, jež zaručuje vysokou kvalitu a jedinečnost. Důraz klademe hlavně na suroviny používané ve výrobě.

Květinářství America
Květinářství America
Majitelka květinářství America Jana Petrželová pracuje přes třicet let v oboru a její zkušenosti a znalosti z tohoto oboru jsou znát. Najdete ji v prodejně na Kotlářské, kde kromě  vazeb ke všem příležitostem nabízí také širokou nabídku květin do interiérů i exteriérů. Jana a  její šikovný floristický tým, Vám rády poradí jaké květiny nejlépe zvolit!

Restaurace Balaboosta
Restaurace Balaboosta
Restaurace Balaboosta v Modřicích, je připravena vám poskytnout nádherné, moderní prostředí vhodné pro uspořádání svatební hostiny, krásný travnatý palouček pro svatební obřad,  chutná jídla nejen tradiční české kuchyně, ale také speciality metropolitní světové kuchyně. Svatba na jednom místě!

Restaurace SIGNATURE
Restaurace SIGNATURE
Hledáte krásné, neotřelé a designové prostory ve spojení se špičkovou gastronomií včetně ubytování pro Váš svatební den? Najdete je v rezortu Victory! Až 160 míst k sezení a 94 lůžek. Designová restaurace SIGNATURE a 4 hvězdičkový HOTEL VICTORY!

RIKI. TO SUSHI
RIKI. TO SUSHI
RIKI. TO SUSHI  nabízí přípravu čerstvého sushi v místě Vaší svatby, ať už formou sushi baru nebo interaktivně s možností krátkého kurzu během svatební zábavy, při kterém si mohou Vaši hosté samotnou výrobu sushi vyzkoušet.

Video - raWer Studio
Video – raWer Studio
raWer Studio alias Radek Wimmer. Profesionálně a originálně natočí vaši svatbu, aby byla nejen ve vašich vzpomínkách.

Vizážistka Monika Morawitzová
Vizážistka Monika Morawitzová
Monika Morawitzová – Kosmetika,vizážistika, řasový styling nabízí komplexní služby z oblasti kosmetiky a vizážistiky. Nevěstám může nabídnout relax před svatebním dnem v podobě kosmetického ošetření, prodloužit jim řasy a zajistit líčení nevěsty i maminek či svědkyně ve svatební den. Svoji práci miluje a snaží se do ní přinášet nové trendy. Tvrdí o sobě, že pracuje nejen rukama,…

WeiserStudio.cz
WeiserStudio.cz
,,Dokážeme zachytit opravdové emoce, náladu i atmosféru. Jsme mladí kluci, plní nápadů, elánu, pozitivní energie a zapálení pro věc. Naši práci opravdu děláme s láskou a záleží nám na každém detailu. “ #dělámetosrdcem

Zlatnictví BALCAR
Zlatnictví BALCAR
Rodinná firma  Zlatnictví Balcar je jedním z hlavních partnerů Svatebního víkendu. Sídlí v Brně a má dlouholetou šperkařskou tradici, nabízí ruční výrobu luxusních briliantových snubních a zásnubních prstenů a šperků. Vyrábí produkty ze zlata i stříbra. Zabývají se také prodejem hodinek. Jejich přístup je vždy velmi osobní a každý šperk je vyráběn jako originál a na přání…

Comments are closed.