Naši partneři

CEREMONI
CEREMONI
Exklusivní půjčovna a prodejna pánských obleků a doplňků Ceremoni. Profesionální a přitom osobní přístup při výběru vhodného obleku je samozřejmostí.

Coctail servis
Coctail servis
Coctail servis je na trhu již od roku 2008 a nabízí absolutní špičku v  poskytování barového cateringu. Jejich barmani míchají alkoholické a nealkoholické nápoje pouze z kvalitních a značkových surovin, aby koktejl měl vždy tu správnou chuť a Vy jste si tak mohli vychutnat skvělý pocit. Jejich koktejlový servis doplní dokonalý zážitek z  Vaší svatby!

FOTO 2FOTO
FOTO 2FOTO
Jsou dvojice, která uloví vaše vzpomínky a uchová je pro vás navždycky. Jsou na honu za dokonalým světlem, letmými doteky, jemnými úsměvy, jiskrami v očích, krásou skrytých zákoutí a milými detaily. Milují světlo ve všech jeho podobách, barvy, drobné detaily, schovaná zákoutí, hory, louky, živá města, velkolepou architekturu. Fotografie je pro ně způsob, jak uchovat cenné momenty…

Foto Jakub Hemala
Foto Jakub Hemala
FOTOhemala = profesionální svatební fotografie | předsvatební foto | ateliérové foto | mobilní ateliér na svatbě (fotokoutek) |  svatební fotokniha a další.

Foto Marek Hořava
Foto Marek Hořava
,,Zachytím Váš pravdivý příběh na svatebních fotografiích či videu. Skutečné emoce a pocity, které vyjádří jedinečný charakter Vašeho svatebního dne.“

Fotobox FOTOFOX
Fotobox FOTOFOX
FOTOFOX je originální zábavný fotobox, jehož elegantní bílý design zaručuje, že se bude skvěle vyjímat na Vaší svatbě. Během okamžiku udělá ty nejzábavnější fotografie, které si můžete hned odnést a navíc i poslat na e‑mail, nebo sdílet. Foťte se s rekvizitami, barevně, černobíle nebo si vyberte z dalších super filtrů. Udělejte si velkou nebo několik malých fotek. Sympatická obsluha samozřejmostí.

Fotografka Inna Guba
Fotografka Inna Guba
Inna Guba je mladá, příjemná a vždy usměvavá fotografka, s hlavou plnou nápadů, velkým foťákem a ještě větší chutí zachytit Vaše  emoce a životní momenty originálním způsobem. Svatební fotografie zachycené Innou Gubou jsou plné emocí a vzpomínek, které nikdy nezmizí.  

Fotografka Očima fotografa
Fotografka Očima fotografa
Andrea Bratrů Velnerová je  příjemná, vždy usměvavá, pro každou legraci otevřená fotografka. Fotografie ze svateb, které fotila mluví sami za sebe.

Fotografové Photo Nejedlí
Fotografové Photo Nejedlí
Jindřich a Pavla Nejedlí jsou svatební fotografové, kteří si zakládají na osobním přístupu, profesionálním výsledku i službách. Vaši svatbu zachytí ve dvou a nic jim neunikne. Postarají se vám o krásné fotografie a zážitek z focení.

Grafička a výtvarnice Petra Zobačová
Grafička a výtvarnice Petra Zobačová
Mimo hlavní zaměření na grafický design je její vášní malování obrazů. V neposlední řadě se stalo jejím pracovním koníčkem navrhování a výroba originálního svatebního oznámení a ostatních svatebních tiskovin, které Vám pomohou udělat Vaši svatbu ještě krásnější.

Hotel Sladovna Černá Hora
Hotel Sladovna Černá Hora
Hotel Sladovna v Černé Hoře je ideálním místem pro svatbu Vše na jednom místě. Nově vybudovaný 4* hotel  svým hostům nabízí komfortní ubytování, gastronomické zázemí, wellness centrum, bowling. Svatební obřad můžete uspořádat venku  nebo v Sloupovém sále. Specialitou hotelu jsou Pivní lázně.

Hudba DJ BORIS
Hudba DJ BORIS
DJ Boris zajistí dokonalý hudební doprovod vašeho svatebního dne. Dokáže přesně odhadnout náladu společnosti a podle toho volí hudbu. Zajišťuje také ozvučení svatebních obřadů, karaoke, osvětlení nebo pronájem aparatury. Patří bezesporu k absolutní DJ špičce.

Hudba DJ Pavel Humplík
Hudba DJ Pavel Humplík
DJ Pavel Humplík – luxusní ozvučení svatebních obřadů (náměty na songy + střih v domácím studiu), moderování svatebního dne, originální svatební hry a soutěže. Profesionální činnost od roku 1989, odehráno přes 450 svateb a přes 3.000 diskoték.

Hudba Martin Kurc Živá hudba
Hudba Martin Kurc Živá hudba
Martin Kurc je zpěvák, který se prosadil díky Superstar. Hledáte-li správného zpěváka pro vaši svatbu, ať už jen svatební obřad, večerní hudbu nebo celý svatební den, Martin je ta správná volba. Má velmi příjemný hlas a vystupování, široký repertoár.

Hudba P.F.MEN
Hudba P.F.MEN
Živá muzika na svatby, narozeniny, firemní večírky, dětské akce, plesy a nebo třeba jen tak do restaurace. Dva skvělí zpěváci a hudebníci, kteří dovedou roztancovat každou společnost. Široký repertoár nejrůznějších skladeb od starých hitů až po ty nejmodernější. Nabízí také karaoke pro zpestření svatební zábavy.

Kapela ROURA
Kapela ROURA
Jsme kapela ROURA a naše hudba učiní z vaší svatby party, na kterou budou všichni dlouho vzpomínat! Vystupujeme ve složení zpěvačka, klávesy, basa, bicí, trumpeta a saxofon. Zahrajeme vám současné i minulé české i světové popové hity od těch největších hudebních ikon a také skladby ke standardním a latinskoamerickým tancům.

Katrin Olomouc
Katrin Olomouc
Cukrářskou výrobu Katrin vede paní Jarmila Jonáková, vznikla v roce 1991. Tradice výroby cukrářských a pekařských produktů je v její rodině více než stoletá, avšak specializace se přesunula z pekařských produktů pouze na výrobky cukrářské. Zachována zůstala ruční výroba, jež zaručuje vysokou kvalitu a jedinečnost. Důraz klademe hlavně na suroviny používané ve výrobě.

Květinářství America
Květinářství America
Majitelka květinářství America Jana Petrželová pracuje přes třicet let v oboru a její zkušenosti a znalosti z tohoto oboru jsou znát. Najdete ji v prodejně na Kotlářské, kde kromě  vazeb ke všem příležitostem nabízí také širokou nabídku květin do interiérů i exteriérů. Jana a  její šikovný floristický tým, Vám rády poradí jaké květiny nejlépe zvolit!

Mamma Cupcakes Maky
Mamma Cupcakes Maky
Mamma Cupcakes Maky vyrábí velmi osobité, moderní a chutné cukroví a dorty.

MiMaXIV
MiMaXIV
Andrea Medková jedna z majitelek kadeřnického studia MiMaXIV naše nevěsty vždy dokonale učeše. Vřele doporučujeme!

Restaurace Balaboosta
Restaurace Balaboosta
Restaurace Balaboosta v Modřicích, je připravena vám poskytnout nádherné, moderní prostředí vhodné pro uspořádání svatební hostiny, krásný travnatý palouček pro svatební obřad,  chutná jídla nejen tradiční české kuchyně, ale také speciality metropolitní světové kuchyně. Svatba na jednom místě!

Svatební salón CAXA
Svatební salón CAXA
Svatební centrum CAXA  funguje úspěšně již od roku 2000. Během několika let se jim podařilo vytvořit kvalitní zázemí a služby pro nevěsty a v současné době jsou největším salonem s nejširším spektrem služeb v České republice. Neustále se vyvíjí, sledují svatební trendy a přizpůsobují  nabídku poptávce trhu a zákazníků.

Video - raWer Studio
Video – raWer Studio
raWer Studio alias Radek Wimmer. Profesionálně a originálně natočí vaši svatbu, aby byla nejen ve vašich vzpomínkách.

Vizážistka Kateřina Bartošková
Vizážistka Kateřina Bartošková
Kateřina se profesionálnímu make-upu věnuje pět let. Kromě svatebního líčení má bohaté zkušenosti s profesionálním modelingovým makeupem, nabízí tak přidanou hodnotu ke svatební vizáži využitím svých zkušeností z tohoto odvětví. Nejdůležitější pro ni je, aby byla nevěsta spokojená, make-up byl krásný a přirozený, ale zárověň vynikl na fotografiích a především aby dlouho vydržel!

Vizážistka Kateřina Hrabalová
Vizážistka Kateřina Hrabalová
Katka říká : ,,Největší odměnou je pro mne každá spokojená klientka, jejíž kosmetickou a vizážistickou poradkyní mohu být.  Když se z poupátka rozvine krásná růže, když se ženě díky mé péči zvýší sebevědomí a dodá jí to novou chuť se o sebe starat, obměnit si šatník, nebo se například začne znovu líčit.´´

Vizážistka Libuše Růžičková svatební vizáž a manikúra
Vizážistka Libuše Růžičková svatební vizáž a manikúra
Dokonalý svatební make – up a manikúru přesně dle Vašeho přání Vám poskytne Libuše Růžičková. Najít ji můžete ve studiu Radka Olivera v Brně. Díky kvalifikovanému týmu odborníků Vám studio poskytne celou škálu služeb  nejen v oblasti manikúry, kosmetiky a kadeřnictví.

Vizážistka Monika Morawitzová
Vizážistka Monika Morawitzová
Monika Morawitzová – Kosmetika,vizážistika, řasový styling nabízí komplexní služby z oblasti kosmetiky a vizážistiky. Nevěstám může nabídnout relax před svatebním dnem v podobě kosmetického ošetření, prodloužit jim řasy a zajistit líčení nevěsty i maminek či svědkyně ve svatební den. Svoji práci miluje a snaží se do ní přinášet nové trendy. Tvrdí o sobě, že pracuje nejen rukama,…

Comments are closed.