Nela&Jozef

19
Říjen
2015

Svatbu na pomezí česko – slovenských hranic jsme plánovali již od jara. Společně s Nelou a Jožem jsme nad kávou a zákuskem, vše probrali a namysleli tak, aby jejich svatební den byl pro všechny příjemnou a dlouho trvající vzpomínkou. Doufáme, že se nám to povedlo.

„Rádi bychom poděkovali paní Veronice za její profesionální pomoc při přípravách naší svatby a za skvělou koordinaci vlastního svatebního dne. Pro nás to byla první (a věříme že i poslední :)) svatba, proto nám rady a zkušenosti člověka, který organizoval velké množství svateb velice pomohly. Poradila nám se vším, počínaje potřebnými dokumenty, přes organizační věci až po samotnou zábavu. Veronice jsme rovněž kromě koordinace svěřili také výzdobu svatební tabule a svatebního místa. Spolu s kolegyní floristkou vytvořili krásnou výzdobu, přesně podle našich představ. Využili jsme rovnež kontakt na fotografku paní Janu. S jejími přirozeně působícími fotografiemi jsme rovnež moc spokojeni.
Svatbu jsme si tak my i celá rodina užili bez jakékoliv starosti a práce. Vše bylo zajištěno, nachystáno a připraveno. Jediným naším úkolem tak bylo si náš den užít. Všem dámám tímto moc děkujeme a všem jejich práci vřele doporučujeme.
Novomanželé Nela a Jozef Šestákovi (3.10.2015 Kohútka)“

Říjen 2015 – celodenní koordinace, částečný svatební servis – výzdoba, květiny a svatební služby

svatební obřad před průchodem špalírem   průchod špalírem

Comments are closed.