Novinky

28
Říjen
2019

Oficiální píseň Svatebního víkendu na Špilberku 2019

Je nám velikou poctou, že pro 3.ročník Svatebního víkendu na Špilberku byla vytvořena tato přenádherná skladba.
Svatební píseň je z pera zpěváka a textaře Davida Kříže a hudebního skladatele Jiřího Najvara. David píseň i nazpíval a věnoval Svatebnímu Špilberku jako titulní píseň.

Každý ženich pohledem vyznává lásku své nevěstě, když přichází k oltáři a právě o tom David zpívá. O lásce, o budoucnosti, o víře ve společnou budoucnost.

Produkce se ujala Agentura Arte per tutti, která zastupuje Davida Kříže a i další hudebníky a to jak pro hudební doprovod svatebního obřadu, tak pro jiné příležitosti. Hudba je nedílnou součástí svátečních okamžiků a vždy pomůže zapsat tyto jedinečné okamžiky hlouběji do našich srdcí. Je proto důležité svěřit tuto funkci profesionálům.
Píseň: Svatební 
text písně: David Kříž
hudba: Jiří Najvar
————————
zpěv: David Kříž
housle: Jitka Břízová
klavír: Šárka Králová
produkce: Hudební agentura Arte per tutti
Číst více
20
Duben
2019

Svatební luxusní fotoeditorial 2019

Nafotit svatební fotoeditorial a ukázat, že umíme i něco naprosto odlišného, než to co právě letí a je trendy, bylo naším cílem již pár let. Letos se nám konečně podařilo spojit profesionály ve svém oboru a vytvořit něco vyjímečného a ukázat, že dokážeme víc. Nadstandardní pracovní vztahy jsou pro náš úspěch základem a velmi si jich vážíme!

Make a wedding photo-editorial and show that we can do something completely different than what is being trendy has been our big wish for years. This year we have finally succeeded in bringing together professionals in our field to create something special and show that we can do more. Above-standard working relationships are the foundation for our success and we highly appreciate them!

Foto Photo Nejedlí 

Koncept, dekorace a květiny AV your day a Ammi

Místo Hotel Victory a Restaurace Signature Popůvky

Sladký bar B-cake

Šperky Balcar Diamonds

Oblek ženich Ceremoni

Svatební šaty bílé Miroslav Michael Knot

Tiskopisy Goldpress

Vizáž a účes Simona Buchtová

Model Jan Ludva modelka Markéta Akai

celé fotostory zde 

091_editorial_hotel_victory057_editorial_hotel_victory072_editorial_hotel_victory005_editorial_hotel_victory

Číst více
26
Září
2018

2.ročník Svatebního víkendu na Špilberku

Jak vypadá svatba vašich snů? Nebo si vaše představy ještě potřebujete utřídit? Máme pro vás příjemné řešení.

Zveme vás na Svatební víkend na Špilberku 2018. Právě zde si čím dál víc párů říká v prostorách dýchajících historií své ano. Prohlédnete si místa vhodná pro svatební obřad – od Královské kaple s nádechem gotiky až po Jihozápadní bastion s výhledem na město. Seznámíte se s řadou profesionálních poskytovatelů svatebních služeb, se kterými si můžete popovídat o svatebním dni, vašich přáních a představách.

Genius loci Špilberku udá tón celého veletrhu. Nečekejte bombastickou akci se stovkami vystavovatelů, jež by utlumila atmosféru hradu. Raději Vás zveme na místo, kde navážete osobní kontakt a v klidu najdete ty správné partnery pro váš jedinečný den.   Přidejte se k nám na Facebooku a Instagramu a sledujte novinky. Mobilní aplikace Svatebního víkendu ke stažení zde IOS a ANDROID naleznete v ní vše potřebné od vystavovatelů, partnerů veletrhu až po program a aktuální dění v průběhu veletrhu. Budete tak mít vše ihned po ruce!

Co vše je pro vás připraveno? Prvních 50 návštěvníků v sobotu i v neděli obdrží malý dárek.

Soutěž s firmou Balcar Diamonds, která vám představí nádherný prsten z jejich dílny. Kdo si nejlépe tipne dobu výrobu tohoto šperku, vyhraje šperky v hodnotě 30 tisíc korun. Vyhrajte poukaz na svatební šaty na míru od salónu LENA.BE  nebo výzdobu svatebního obřadu od AV your day. Svatební tombola bude losována v průběhu obou dní několikrát, výhry do ní vložili všichni vystavující. A které další firmy se na Špilberku představí naleznete zde.

Program Svatebního víkendu opět přinese novinky, které žádný jiný veletrh nenabízí. Speciálním hostem letošního ročníku bude iluzionista Robert Fox . Robert Fox – ,,Na jakémkoliv místě, v jakémkoliv městě, kdekoliv mezi vámi…Čekejte originální, nevšední, zábavnou magickou show!“

Módní přehlídky od firem LENA.BE, Ceremoni, salón Evanielle a naprosto unikátní přehlídka plus size svatebních šatů a šatů pro těhulky salónu KrasoChvíle.

Naprosto jedinečné vystoupení Ritmo Factory, které budete moci vidět pouze na Špilberku. Ritmo Factory
je bubenická show mnoha tváří!

Hudební vystoupení – klavírní Lukáše Bartoňka, smyčcové duo Jitka Břizová Arte per Tutti, kapela Kamily Hudcové a Kachali, cimbál.

Taneční vystoupení a škola tance studia Fairytale.

Budete se moci zapojit do soutěže Souboj nevěst, který organizuje časopis Tvoje svatba a soutěžit o velmi hodnotné ceny.

Než ze Špilberku odejdete určitě se nezapomeňte zastavit ve fotokoutku a udělejte si foto na památku.

Svatebním víkendem na Špilberku vás provede Jana Musilová, členka Městského divadla Brno. Uvidíte ji v roli moderátorky i zpěvačky. Její hlas znáte z dabingu, propůjčila jej například agentce Scullyové.

Datum konání: 3. – 4. 11. 2018 Otevírací doba: so 10.00 -17.00hod, ne 10.00 – 16.00hod.

Prodej vstupenek bude probíhat na místě v pokladnách hradu Špilberk.Vstupné: 100,-Kč

FACEBOOK

INSTAGRAM 

bb-s-logy

Číst více
1. stránka z celkem 41234