Petra&Jason

12
Září
2018

Někteří lidé vám tak nějak víc přirostou k srdíčku. Petra a Jason byli jedním z nich. Svatbu jsme kompletně naplánovali na dálku, jelikož žijí v Londýně. Jejich hosté přijeli z různých koutů světa a svatba to byla rozhodně nezapomenutelná! Hodně často se mi stává, že druhý den po svatbě, přemýšlím nad tím, že už je  nikdy neuvidím. U Peti a Jasona vím, že to tak nebude, jsme stále v kontaktu a já věřím, že jsme se neviděli naposledy.

,,amazing, amazing, amazing…

AV Your Day, Veronika

we couldn’t have asked for a better wedding planner to help with our day which needed to be perfect. And hey ho we found Veronika. She was with us from beginning to end. We even bumped in to her two days later in Brno centrum while looking for a place to eat helping us yet again by arranging a lift from one of her friends to get my brother and his family to Brno airport.

Veronika was in contact with us through Skype bouncing ideas off of us so our day was as imagined beautiful and amazing. AV helped with all the legalities. Veronika is an extremely trustworthy, wonderful person and we can’t say enough nice things about her. Worth every „penny/czech crowns“ to have someone like Veronika around to help you enjoy your day and not stress out! Her organizational skills were impeccable.

Veronika took the time to meet with us on Skype or face to face on numerous occasions before the wedding and making herself available day or night without hesitation.

The day of our wedding she took the time to make sure that every detail was presented in the most perfect way and in no way could we have ever asked for a better day.

Petra and I thank you tremendously for contributing your efforts and knowledge in planning our wedding immaculate & memorable Big Day.“

Jason & Petra

,,úžasný, úžasný, úžasný…

AV your day, Veronika

nemohli jsme chtít lepší svatební koordinátorku, která by nám pomohla s naším svatebním dnem, který měl být dokonalý. A hej ho našli jsme Veroniku. Byla s námi od začátku až do konce. Dokonce jsme  na ni o dva dny později (po svatbě) narazili v brněnském centru, když jsme hledali místo na jídlo a naše přátele, kteří tam již byli.  Pomohla nám také ještě jednou tím, že jeden z jejich  přátel, odvezl  na brněnské letiště mého bratra s rodinou.

Veronika s námi byla v kontaktu přes Skype, zahrnovali jsme ji nápady, které ona  dokázala splnit, náš den byl stejně tak krásný jak úžasný. AV pomohla se všemi legálními záležitostmi. Veronika je nesmírně důvěryhodná, nádherná osoba a  slova nestačí k tomu co bychom o ní chtěli říci.  Stojí za každou „penny / českou korunu“, abyste měli někoho jako je Veronika, někoho kdo  vám pomůže užít si  svůj den bez stresu! Její organizační schopnosti jsou dokonalé.

Veronika si vždy udělala čas na setkání s námi po Skype nebo tváří v tvář při četných příležitostech před svatbou, byla nám bez váhání, k dispozici  kdykoliv jsme potřebovali.

V den naší svatby byla s námi, aby se ujistila, že každý detail byl proveden tím  nejdokonalejším způsobem a nemohli jsme chtít více.

Petra a já vám velmi děkujeme za to, že jste přispěly vašim úsilím a znalostmi při plánování našeho svatebního a nezapomenutelného Velkého dne.

Jason&Petra

Svatební dort a cukroví  Dorty Katrin Olomouc

Hudba – DJ Jiří Flaisig

Květiny a květinové dekorace  květinářství America

Foto Marek Hořava

Svatba na klíč červen 2018 koncept, příprava a realizace – AV your day 
více foto zde
DSC_4067
DSC_3598

Comments are closed.