Reference-2016

01
Leden
2016

Ne každý chce zařídit svatbu od A do Z. Někteří klienti nás osloví, že by byli rádi pokud bychom pro ně zajistily pouze výzdobu obřadu a koordinaci. Jsme rády, že jim můžeme zpříjemnit alespoň tu nejnáročnější část dne a že jsou s našimi službami spokojeni.
Stejně tak tomu bylo i u těchto snoubeneckých párů, kteří nám poslaly tyto krásné poděkování. Moc děkujeme, velmi si toho vážíme.

Romana a Vojtěch – Gotberg
,,Dobrý den Veroniko, chtěla jsem vám poděkovat za celou přípravu. Obřad byl úžasný,výzdoba také :) jsem ráda, že jsem přípravy obřadu svěřila do rukou profesionála ,díky tomu jsem neměla strach, že se něco pokazí a mohla si svůj den užívat :)
Krásný den, Romana,,

výzdoba svatebního obřadu, půldenní koordinace a  zapůjčení dekorací na výzdobu svatební tabule srpen 2016

Obřad Gotberg2016-08-27-14-02-54_001

 

 

 

 

 

 

Irena a Ladislav – výzdoba svatebního obřadu a koordinace srpen 2016
,,Byly jste skvělé. Bylo to dokonalé

Malý altán Špilberk 2

 

 

 

 

 

 

 

Irena a Petr, výzdoba svatebního obřadu a koordinace – realizace Gabriela – ,,Dobrý den,děkujeme moc za blahopřání a za krásný obřad, který pro nás paní Gabriela přichystala. Dnes už můžeme s jistotou říct, že organizace svatby je velmi náročná aktivita a jsme opravdu rádi, že alespoň obřad byl koordinován paní Gabrielou.
Jste opravdu úžasná svatební agentura, jsem moc ráda, že jsem vás našla a jakmile se naskytne příležitost doporučím vás dalším svatebním nadšencům :) Děkujeme a přejeme hodně úspěšných svateb!´´

výzdoba  a koordinace svatebního obřadu září 2016

Comments are closed.