SOUTĚŽ – Svatba na Špilberku!

29
Březen
2016

Vyhraj svatbu na Špilberku!

 

Svatba ŠpilberkVyhraj svatbu na Špilberku!

Pošlete do 25. dubna selfie s Vaší partnerkou či s partnerem ze Špilberku a vyhrajte svatební obřad na Špilberku. Soutěž vyhlašuje Hitrádio Magic Brno ve spolupráci s Muzeem města Brna a svatební koordinátorkou Veronikou Polehlovou. Čtěte dále.

Sníte o krásné romantické svatbě? Hrad Špilberk je pro takovou pohádkovou svatbu jako dělaný. Jak ji zařídit? Teď vám stačí skutečně málo. Vyfoťte se svou drahou polovičkou na hradě Špilberku, třeba formou selfie, a fotku pošlete na adresu magicbrno@hitradio.cz do 25. dubna. Průběh soutěže sledujte na Facebooku MAGIC BRNO nebo pod hashtagem #svatbanaspilberku. Zpříjemněte si při soutěži čekání na zamilovaný máj.

Výherce totiž vyhlásíme přesně na 1. máje. Znáte lepší způsob, jak si užít lásky čas, než plánováním svatby?

Hraje se o kompletní zajištění svatebního obřadu v hodnotě přes 20 tisíc korun. Na vás bude vybrat si konkrétní místo na hradě Špilberku – ať už uvnitř v krásných rekonstruovaných historických místnostech, anebo venku na hradbách s nádherným výhledem na celé Brno. Kompletní nabídku prostor pro svatební obřady najdete zde.

K tomu získáte služby profesionální svatební koordinátorky (plánování, komunikace s dodavateli, matrikou, koordinace hostů atd.) včetně výzdoby prostor a svatební fotografky. Vše podle vašich představ.

Kdy si u nás řeknete své ANO?

Další informace najdete na www.magicbrno.cz a www.svatebnikoordinatorbrno.cz.

Pravidla pro veřejnost

 1. Hitrádio Magic Brno, Muzeum města Brna a svatební koordinátorka Veronika Polehlová vyhlašují soutěž o svatební obřad na hradě Špilberku. Soutěž začíná 4. dubna 2016.
 2. Úkolem soutěžících je pořídit originální fotografii s partnerem či s partnerkou na hradě Špilberku – třeba formou „selfie“. Fotografie mohou být počítačem upravené, přípustný je formát JPG i GIF.
 3. Fotografii je nutné odeslat na adresu magicbrno@hitradio.cz nejpozději do 25. dubna 2016 včetně. Spolu s fotografií je nutné zaslat jméno a příjmení obou osob v páru, emailový a telefonický kontakt jednoho z nich.
 4. Zasláním fotografie soutěžící (myslí se tím obě osoby v páru) souhlasí se zveřejněním fotografie na FB a webu vyhlašovatelů soutěže. Fotografie budou vždy zveřejněny s křestními jmény soutěžících.
 5. Vyhlašovatelé soutěže si vyhrazují právo ze soutěže vyřadit fotografie s vulgárním či jinak nevhodným obsahem, čímž se myslí i fotografie porušující zákon o autorských právech.
 6. Zvítězí ten pár, jehož fotografie získá na Facebooku u soutežní události „Vyhraj svatbu na Špilberku“ největší počet „To se mi líbí“.
 7. Výherce bude vyhlášen na 1. máje ve 13: 20 ve vysílání Hitrádia Magic Brno. Výherci budou následně vyrozuměni i telefonicky či emailem.
 8. Dne 7. května si pár, který vyhrál, převezme voucher na svatební obřad v hodnotě víc než 20 tisíc korun přímo na hradě Špilberku.
 9. Pořadatelé si vyhrazují změnu pravidel soutěže.

 

Podmínky čerpání výhry

 1. Výhru lze čerpat od 7.května 2016 do 30. června 2017.
 2. Výhra zahrnuje pronájem pro účely svatebního obřadu na hradě Špilberku až do výše 10000 Kč (tj. cca 3 hodiny na obřad, přípravu a úklid, židle pro svatebčany, povolenky k vjezdu na hrad až pro 10 vozů), služby svatební fotografky Michaely Wecker po čas svatebního obřadu v hodnotě 2 500 Kč a služby svatební koordinátorky včetně svatební výzdoby až v hodnotě 10 000 Kč. Hodnoty cen jsou uvedeny bez DPH.
 3. Konkrétní prostory k pronájmu pro svatební účely si výherce může vybrat z aktuální nabídky
 4. Termín konání obřadu je nutné rezervovat minimálně s předstihem 6 měsíců, na termínu je nejprve nutné se domluvit v koordinaci se Správou hradu Špilberk Muzea města Brna (machan@spilberk.cz) a svatební koordinátorkou Veronikou Polehlovou (veronikapolehlova@gmail.com). Termín obřadu je nutné domluvit podle časových možností všech zúčastněných stran.
 5. Pronájem na hradě Špilberku, který je součástí výhry, nelze využít pro jiný účel než je svatební obřad.
 6. Dobu pro vyčerpání výhry nelze prodloužit. Výhra je nepřenositelná.
 7. Získáním výherního voucheru se vítězný pár nezavazuje k odběru dalších služeb u organizátorů soutěže. Svatební obřad na Špilberku lze zrealizovat jen v rámci výherního voucheru, není nutné dokupovat žádné další služby.

                                                           NIC VÁS NEZAVAZUJE K OBJEDNÁNÍ DALŠÍCH SLUŽEB.

Vaše svatba bude pouze vaším soukromým obřadem. Nebudeme zveřejňovat žádné informace a fotografie ze samotné svatby, bez  souhlasu snoubenců/novomanželů.

Partneři soutěže:

logo Špilberkmagic-brno-logo

Comments are closed.