Svatební den ve vile Löw-Beer

04
Leden
2016

Pozvánka na Svatební den ve Vile Low Beer

Plánujete svatbu, nebo o ní zatím jen sníte?

Objevte kouzlo nového obřadního místa v Brně. Prožijte Váš svatební obřad v nádherném prostředí nově zrekonstruované secesní vily. Sobota 9.1. od 10.00 – 18.00hod.

Budou na Vás čekat profesionální dodavatelé svatebních služeb, se kterými jsme připravili pestrý program. Bohatou ukázku svatebních šatů, svatebního líčení a svatebního účesu. Degustaci vín a ochutnávku cukrářského umění. Nebude chybět profesionální svatební DJ nebo fotograf s fotokoutkem. Můžete si přímo odnést i krásnou fotografii.
Symbolické vstupné 30 Kč je určeno do rozpočtu vily. Vstupenky budou slosovány a na výherce čekají ceny od všech svatebních dodavatelů.

Přidejte se k nám na Facebooku

Seznam vystavovatelů

AV your day

CAXA Brno

DJ Boris

Inna Guba  – fotografka

KARE design  – designový nábytek

Limuzíny New port car

MiMaXIV – kadeřnice Andrea Medková

PF men – živá hudba

Susan cake – svatební cukroví

Svatební oznámení Petra Zobačová

Vila Löw-Beer

Vinotéka Pod peřinou

Vizážistka Libuše Růžičková

Wedding String trio

Něco málo z historie vily
Vilu, dnes známou jako vila Löw Beer, si nechal v roce 1903 postavit továrník Moritz Fuhrmann. V roce 1913 jeho dědicové vilu prodali textilnímu podnikateli Alfredu Löw-Beerovi. Nový majitel nechal ve 30. letech dům částečně stavebně upravit. V květnu 2013 byla zahájena památková obnova vily, která trvala až do prosince 2014. Souběžně probíhala od jara 2014 rekonstrukce zahradního domku (tzv. Celnice) v areálu Vily a rovněž došlo k regeneraci zahrady do podoby, kterou měla ve 30. letech 20. Století. Více informací zde: www.vilalowbeer.cz

Comments are closed.