Svatební kalkulačka

Omlouváme se za dočasné pozastavení zpracování svatební kalkulace z technických důvodů. Kontaktujte nás na emailu veronika@avyourday.cz, rády se s Vámi setkáme, první hodina konzultace je  bezplatná a nezávazná. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na případné setkání. Veronika a její svatební tým

Kolik stojí svatba?

To je otázka, která zajímá snad všechny snoubence. Pro nalezení správné odpovědi si nejprve s partnerem ujasněte, jakou máte o Vaší svatbě představu a kolik peněz jste schopní i ochotní do slavnostního dne investovat. Promluvte si o tom, kolik chcete pozvat hostů, kde a kdy by se měl obřad a svatební hostina konat a hlavně buďte připravení na kompromisy. Ve svém rozpočtu rozhodně nezapomeňte i na určitou finanční rezervu, protože se může stát, že Váš plán překročíte (útrata na baru může být mnohem větší, než byl původní předpoklad). To, že hostinu zaplatí rodiče nevěsty a pití tatínek ženicha, již dávno neplatí. Záleží na dohodě obou snoubenců a jejich rodin. Abyste získali představu, kolik může Vaše svatba stát, využijte naší svatební kalkulačku a my Vám zdarma zašleme kalkulaci.

Drobná rada na závěr: Zhruba třetina novomanželů využívá na pokrytí nákladů na svatbu svatební dary. Proto je mezi ideálními svatebními dary na prvním místě právě libovolná finanční suma v obálce.

 

Svatební kalkulačka


Pole označené * jsou povinná

 

Svatební obřad


Svatební šaty


Svatební prsteny


Svatební květiny


Svatební foto a video


Svatební přípravy nevěstySvatební hostina


Svatební tiskoviny


Ostatní


Předpokládané datum svatby


Kontaktní informace

Comments are closed.