Svatební konzultace

16
Září
2014

Svatební poradenství a konzultace

Zařizujete si svatbu sami nebo přemýšlíte, zda využít služeb svatebního koordinátora? Jsou některé záležitosti, u kterých nevíte jak na to a jak a kdy byste je měli zařídit? Potřebujete pomoci vybrat ideální místo pro svatební obřad či hostinu, rezervovat termín na matrice nebo doporučit spolehlivé a profesionální dodavatele?  Pro všechny tyto situace jsem tu pro Vás!

Poradím Vám, jak zařídit svatbu tak, aby byla podle Vašich představ, s přiměřenými náklady a bez nervů. Svatební konzultace je příležitostí, jak získat všechny potřebné informace na jednom místě během chvíle.

První hodinová osobní konzultace je vždy zdarma, každá další hodina stojí 450 Kč. Ráda s Vámi osobně projdu místa vhodná pro svatební obřad. V Brně je cena za prohlídku obřadních míst 450 Kč za hodinu, mimo Brno je cena dle osobní domluvy.

V případě objednání svatebního obřadu, svatby na klíč, svatebních květin nebo výzdoby svatební tabule, je svatební konzultace i prohlídka místa zdarma. Uhrazená částka je odečtena z celkové ceny objednaných služeb!

Těším se na setkání s vámi

Veronika

svatební koordinátorka

Veronika

Comments are closed.