Svatební víkend na Špilberku 4. – 5.11.2017

15
Září
2017

SVATEBNÍ VÍKEND NA ŠPILBERKU 4. a 5.listopadu 2017

Jak vypadá svatba Vašich snů? Nebo si Vaše představy ještě potřebujete utřídit? Máme pro Vás příjemné řešení. Zveme Vás na Svatební víkend na hradě Špilberku. Právě zde si čím dál víc párů říká v prostorách dýchajících historií své ano.
Prohlédnete si místa vhodná pro svatební obřad – od Královské kaple s nádechem gotiky až po Jihozápadní bastion s výhledem na město. Zároveň se seznámíte s řadou profesionálních poskytovatelů svatebních služeb. Genius loci Špilberku udá tón celého veletrhu.
Nečekejte bombastickou akci se stovkami vystavovatelů, jež by utlumila atmosféru hradu. Raději Vás zveme na místo, kde navážete osobní kontakt a v klidu najdete ty správné partnery pro váš jedinečný den.
Kromě toho, Vám pro zajímavost ukážeme jak vypadal  retro svatební obřad. Chystáme pro Vás i soutěž s firmou Balcar Diamonds, která vám představí nádherný diamant. Kdo si nejlépe tipne jeho hodnotu, vyhraje snubní prsteny v hodnotě 30 tisíc korun. A které další firmy se na Špilberku představí? Přidejte se k nám na Facebook a sledujte novinky.

Svatební víkend Špilberk

 

 

 

 

 

 

Foto

Video 

Comments are closed.