Terka&Martin

31
Červenec
2018

Terezka a Martin nás oslovili na podzim loňského roku. Měli vybrané místo a chtěli sladit výzdobu, květiny a celkový koncept svatby. Po prvotní schůzce, kde jsme si řekli co a jak funguje, se rozhodli využít i celodenní koordinace. Cesta k jejich svatebnímu dni, nebyla úplně jednoduchá, jelikož nastali drobné komplikace s úřady a z toho důvodu jsme po novém roce hledali nové prostory. Nakonec vše dobře dopadlo a jejich svatební den byl přesně jak si ho vysnili. Jejich dvojité poděkování nás nesmírně zahřálo u srdíčka.

,,Chtěli bychom toto cestou poděkovat Veronice, která se nám postarala o krásný svatební den, který jsme si mohli užít a s ničím se nestresovat. Výzdoba byla šitá na nás a na prostory, kde se vše odehrávalo. Domluva byla vždy bezproblémová a velmi oceňujeme Verunčinu profesionalitu a znalost v oboru.
Můžeme všem vřele doporučit, jsou to peníze investované tím správným směrem.
Ještě jednou díky, byl to zážitek!“

,,Milá Verunko, jedním slovem? DÍKY!

Více slovy? Verunko, DÍKY! Díky moc za úžasou koordinaci, kdy bylo o naše hosty postaráno a Martin a já jsme si mohli náš den užít, protože nikdo nás nechodil tahat za rukáv, že neví, kde bydlí nebo že nejsou vidličky. Tomu všemu předcházelo více než půlroční ladění, ježdění na místo svatby, domlouvání, mejlování a telefonování. S tím se pojí díky za tvůj čas, který jsi nám věnovala. V neposlední řadě díky, že jsi si vyhrnula rukávy a šla za nás bojovat v okamžik, kdy to bylo potřeba. Taky díky za posvatební servis, kdy jsi mi vypsala co všechno si mám jít vyměnit. Jsem velmi ráda, že jsme si vybrali právě Tebe. Svojí svědkyni jsem slíbila ten nejlepší svatební dárek. Zaplatím jí úžasnou ženskou, která se svým týmem jí udělá nezapomenutelnou svatbu.“   Terka a Martin Hovancovi

Květiny a květinové dekorace   – Ammi 
Foto – Ondřej Čechvala
Video – Wombat pictures zde
Červen 2018 výzdoba obřadu, svatební tabule, koncept svatby, realizace a celodenní koordinace – AV your day
thumbs_IMGL3450thumbs_IMGL3432

Comments are closed.