Veronika&Honza

08
Srpen
2016

Realizace svateb je naším koníčkem a potěšením, velice nás těší, že se nám daří přenést toto i na naše klienty.
Krásná reference od Veroniky a Honzy, kterým jsme pomáhaly zrealizovat jejich svatební den na Nemojanském mlýně.

,,Již začátku přípravy svatby jsem věděla, že si ji chci naplánovat sama tak, aby byla podle mých představ, ale že rozhodně v tom sama být nechci J.  Zejména však to, že svůj svatební den si chci užít bez starostí a stresu, což jak jsem se přesvědčila na svatbách svých kamarádek, není pro nevěstu vůbec samozřejmé. Stále řešily spoustu maličkostí tak, aby svatební den hladce klapal… To bylo přesně to, co jsem nechtěla zažít. Na maminku nebo kamarádky jsem tak velkou odpovědnost a stres přenášet nechtěla. Ne snad proto, že by to nezvládly. Prostě jsem  chtěla, aby si můj den „D“ užily se mnou!

Kontakt na Veroniku Polehlovou jsem získala při hledání někoho, kdo by zajistil výzdobu. Současně jsem hledala někoho, kdo by mne přípravami „provázel“ a pokud možno se postaral o koordinaci svatebního dne.

Svatbu jsem plánovala hodně dopředu kvůli rodině žijící v zahraničí. Měla jsem tak čas zadat poptávku na služby různých agentur. Z asi pěti oslovených agentur mi odpověděly jen tři a pouze Veronika příjemným osobním způsobem, ne jen prostým formulářem s cenovou nabídkou. Sjednala jsem si tedy schůzky se dvěma, co mne zaujaly a chtěla osobně porovnat jejich nabídku.

Schůzka s Veronikou byla od počátku velice přínosná, a navíc mi byla Veronika osobně okamžitě sympatická. Domluvily jsme se hned nejen na rozsahu služeb (výzdoba, celodenní koordinace, zajištění programu pro děti), ale také jsem od ní dostala spoustu návrhů a cenných rad, co je ještě třeba zařídit. Provázela mne při přípravě svatby svými dotazy, navrhovala řešení, ale nikdy nevnucovala či neprosazovala to své.  Vzala si na starosti ty nejnepříjemnější úkoly, které mne děsily – vyjednávání s velmi nepříjemným a neprofesionálním provozním restaurace a hotelu, koordinaci dodavatelů.

Ve svatební den bylo mým jediným úkolem se připravit a užívat si. Teprve po jeho skončení jsem se dozvěděla, co vše se ten den vlastně dělo a co bylo třeba řešit. Co musela Veronika řešit…

Jsem opravdu velice ráda, že jsem se rozhodla zapojit svatební koordinátorku do své svatby. Ušetřilo mi to spoustu času a nervů – což jak může každá nevěsta jistě potvrdit, je v takový den k nezaplacení.

Veroniko – opravdu moc Vám oba s manželem děkujeme za trpělivost a profesionalitu. Doufáme, že se Vám bude i nadále dařit vše zvládat s lehkostí a úsměvem na tváři stejně, jako tomu bylo na naší svatbě.´´

Veronika a Honza Slavíkovi

Červen 2016 – celodenní koordinace, výzdoba svatební tabule, dětský koutek a hlídání dětí, více z jejich svatebního dne video z dílny  – Milana Hrušky, více foto zde

2016_Svatba 28 2016_Svatba 134

Comments are closed.