Wedding point

29
Únor
2020

Wedding point Setkání svatebních profesionálů

Co je to Wedding point?
Tento projekt vznikl na základě networkingu, který je zaměřený na propojování obchodních příležitostí a výměnu informací. Cílí na každého obchodníka, který má zájem o navazování nových obchodních i přátelských vztahů.
Wedding point vznikl spojením Jany Raškové, která organizuje setkání podnikatelů a manažerů Simply-business a Veroniky Polehlové majitelky svatební agentury AV your day.

Hledáte nové Příležitosti pro vaše podnikání?
Hledáte nové obchodní partnery?
Zajímá Vás co nového se děje ve Vašem oboru?
Chtěli byste čerpat zkušenosti od lidí, kteří pracují se stejnou klientelou?
Nebaví Vás trávit víkend na svatebním veletrhu a i presto byste rádi poznali nové obchodní partnery?
Jestliže jste si odpověděli alespoň na jednu otázku ANO, pak je Wedding point právě pro Vás. Wedding point je místo kde navážete nové pracovní vztahy, dozvíte se o novinkách ve svatebním oboru, spojíte tak příjemné s užitečným.
Nejde nám o jednorázovou akci, nýbrž vytváříme místo, kde se budeme pravidelně jednou za rok setkávat a sdílet své zkušenosti a poznatky.
Nemusíte si brát vizitky ani tisknout letáky, vytvořily jsme pro Vás mobilní aplikaci, kde naleznete kontakty na všechny účastníky setkání. Každý z účastníků Wedding point dostane do aplikace unikátní přístup a bude ji moci dle potřeby využívat. V aplikaci si také budete moci u každého účastníka zapisovat soukromé poznámky.
První setkání se konalo 25. února 2020 v příjemném prostředí restaurace Signature. V průběhu několika 35 minutových bloků, účastníci měli možnost poznat potenciální obchodní partnery. V době coffee breaku a rautu pak měli prostor pro neformální setkání a navázání přátelství.

Fotoreportáž od Tomáše Svobody  ZDE 

Děkujeme všem zúčastněným a partnerům akce:

Sledujte nás na sociálních sítích a buďte aktuálně informováni o WEDDING POINT!

FB
IG

Comments are closed.