Naši partneři

Ammi květinové studio
Ammi květinové studio
Květinové studio AMMI se zrodilo v Brně v roce 2008. Za první kreativní myšlenkou stála hluboká touha rozvíjet floristické umění v naší republice a přinášet lidem přirozenou krásu květin. Silný týmový duch, jasná vize, přátelský kolektiv a krásné prostředí, tolik a mnohem víc je AMMI.  

Artyp
Artyp
Za značkou Artyp stojí Kač a Kuba Koukalovi. Tvoří pro Vás originální svatební oznámení, pozvánky a další tiskoviny s nadšením a láskou. Svatební oznámení a pozvánky z jejich nabídky jsou autorské, ručně kreslené a malované.

CAXA Svatební centrum
CAXA Svatební centrum
Svatební centrum CAXA  funguje úspěšně již od roku 2000. Během několika let se jim podařilo vytvořit kvalitní zázemí a služby pro nevěsty a v současné době jsou největším salonem s nejširším spektrem služeb v České republice. Neustále se vyvíjí, sledují svatební trendy a přizpůsobují  nabídku poptávce trhu a zákazníků. Najdete je v Brně a Olomouci.…

CEREMONI
CEREMONI
Exklusivní půjčovna a prodejna pánských obleků a doplňků Ceremoni. Profesionální a přitom osobní přístup při výběru vhodného obleku je samozřejmostí.

Foto Jakub Hemala
Foto Jakub Hemala
FOTOhemala = profesionální svatební fotografie | předsvatební foto | ateliérové foto | mobilní ateliér na svatbě (fotokoutek) |  svatební fotokniha a další.

Fotograf Tom Svoboda
Fotograf Tom Svoboda
Svatební, koncertní, portrétní fotograf Tomáš Svoboda.

Fotografové Photo Nejedlí
Fotografové Photo Nejedlí
Jindřich a Pavla Nejedlí jsou svatební fotografové, kteří si zakládají na osobním přístupu, profesionálním výsledku i službách. Vaši svatbu zachytí ve dvou a nic jim neunikne. Postarají se vám o krásné fotografie a zážitek z focení.

Hudba DJ BORIS
Hudba DJ BORIS
DJ Boris zajistí dokonalý hudební doprovod vašeho svatebního dne. Dokáže přesně odhadnout náladu společnosti a podle toho volí hudbu. Zajišťuje také ozvučení svatebních obřadů, karaoke, osvětlení nebo pronájem aparatury. Patří bezesporu k absolutní DJ špičce.

Jindřich Nejedlý Fotograf
Jindřich Nejedlý Fotograf
Jindřich Nejedlý je svatební fotograf, který si zakládá na jedinečném přístupu a profesionálních službách. Vaši svatbu zachytí jako nikdo jiný a zároveň se postará o nezapomenutelný zážitek z focení.

KamJinam
KamJinam
Nově zbudovaný areál s restaurací KAMJINAM, leží na rozhraní Bystrce a Žebětína v oblasti nové bytové výstavby Kamechy, ale i přesto obklopen zelení a stromy. A proto je ideálním místem nejen pro odpočinek Váš i celé Vaší rodiny, ale i jsme i místo pro nezapomenutelnou svatbu nebo nevšední oslavu.

Katrin Olomouc
Katrin Olomouc
Cukrářskou výrobu Katrin vede paní Jarmila Jonáková, vznikla v roce 1991. Tradice výroby cukrářských a pekařských produktů je v její rodině více než stoletá, avšak specializace se přesunula z pekařských produktů pouze na výrobky cukrářské. Zachována zůstala ruční výroba, jež zaručuje vysokou kvalitu a jedinečnost. Důraz klademe hlavně na suroviny používané ve výrobě.

Květinářství America
Květinářství America
Majitelka květinářství America Jana Petrželová pracuje přes třicet let v oboru a její zkušenosti a znalosti z tohoto oboru jsou znát. Najdete ji v prodejně na Kotlářské, kde kromě  vazeb ke všem příležitostem nabízí také širokou nabídku květin do interiérů i exteriérů. Jana a  její šikovný floristický tým, Vám rády poradí jaké květiny nejlépe zvolit!

Patyzón catering
Patyzón catering
Zajišťujeme profesionální cateringový servis pro nejdůležitější okamžiky vašeho života, ať je to svatba, narozeninová oslava nebo firemní večírek.

Priessnitz Studio
Priessnitz Studio
,,Jsme manželé, pracujeme spolu a na place dopředu známe každý krok toho druhého. Spolu tvoříme sehranou dvojku, focení a natáčení svateb milujeme a tuto práci děláme s maximálním nasazením.“

Restaurant Slunečnice Modřice
Restaurant Slunečnice Modřice
Restaurant Slunečnice v Modřicích, je připravena vám poskytnout nádherné, moderní prostředí vhodné pro uspořádání svatební hostiny, krásný travnatý palouček pro svatební obřad,  chutná jídla nejen tradiční české kuchyně, ale také speciality metropolitní světové kuchyně. Svatba na jednom místě!

RIKI. TO SUSHI
RIKI. TO SUSHI
RIKI. TO SUSHI  nabízí přípravu čerstvého sushi v místě Vaší svatby, ať už formou sushi baru nebo interaktivně s možností krátkého kurzu během svatební zábavy, při kterém si mohou Vaši hosté samotnou výrobu sushi vyzkoušet.

Stodola Želiv
Stodola Želiv
Místo, kde se hvězdy zdají být trochu blíž, kde je příroda o něco zelenější a čas tu plyne pomaleji. Místo, kde můžete strávit čas podle vašich představ. To je Stodola Želiv.

Video - raWer Studio
Video – raWer Studio
raWer Studio alias Radek Wimmer. Profesionálně a originálně natočí vaši svatbu, aby byla nejen ve vašich vzpomínkách.

Vizážistka Monika Morawitzová
Vizážistka Monika Morawitzová
Monika Morawitzová – Kosmetika,vizážistika, řasový styling nabízí komplexní služby z oblasti kosmetiky a vizážistiky. Nevěstám může nabídnout relax před svatebním dnem v podobě kosmetického ošetření, prodloužit jim řasy a zajistit líčení nevěsty i maminek či svědkyně ve svatební den. Svoji práci miluje a snaží se do ní přinášet nové trendy. Tvrdí o sobě, že pracuje nejen rukama,…

WeiserStudio.cz
WeiserStudio.cz
,,Dokážeme zachytit opravdové emoce, náladu i atmosféru. Jsme mladí kluci, plní nápadů, elánu, pozitivní energie a zapálení pro věc. Naši práci opravdu děláme s láskou a záleží nám na každém detailu. “ #dělámetosrdcem

Zlatnictví BALCAR
Zlatnictví BALCAR
Rodinná firma  Zlatnictví Balcar je jedním z hlavních partnerů Svatebního víkendu. Sídlí v Brně a má dlouholetou šperkařskou tradici, nabízí ruční výrobu luxusních briliantových snubních a zásnubních prstenů a šperků. Vyrábí produkty ze zlata i stříbra. Zabývají se také prodejem hodinek. Jejich přístup je vždy velmi osobní a každý šperk je vyráběn jako originál a na přání…

Comments are closed.