Veronika

06
Září
2014

Veronika svatební koordinátorkaJmenuji se Veronika Polehlová a organizováním svateb a svatebních obřadů se zabývám od roku 2008. V té době jsem byla na mateřské dovolené a měla za sebou praxi v obchodě, prodeji, cestovním ruchu a mezinárodní logistice. Když jsem dostala nabídku pracovat, jako svatební koordinátorka pro jednu významnou brněnskou svatební agenturu neváhala jsem a zamilovala se… Pracovat jako svatební koordinátorka se pro mne stalo koníčkem, prací i radostí. Mám za sebou organizaci několika stovek svatebních obřadů a realizaci již několika stovek  kompletních svateb na klíč. Každý  pár, který se stane „mými snoubenci“, je pro mne jedinečný, originální a něčím výjimečný. S řadou z nich jsem dodnes v kontaktu a mám řadu fotografií miminek od novopečených maminek, což mi dělá velkou radost, protože „vidím výsledky své práce“. Vzhledem k působení v mezinárodní společnosti hovořím plynně anglicky a díky tomu mám zkušenosti s organizací mezinárodních i národnostně smíšených svateb.

Od podzimu 2014 působím, po šesti letech práce pro svatební agenturu, jako samostatná svatební koordinátorka a za pomoci mého svatebního kolektivu a s prověřenými dodavateli svatebních služeb tvoříme tým, který ohromně baví práce, kterou dělá a jsme připraveni naše nadšení, umění a zkušenosti sdílet Vám.

Jako svatební koordinátorka a člověk, který se v oblasti poskytování služeb pohybuje celý život, řadím  profesionální, spolehlivý a individuální přístup k  Vašim přáním a potřebám na první místo.

Vím, že Váš svatební den je jedinečný a neopakovatelný, protože i můj takový byl. Proto si dovoluji nabídnout Vám moje zkušenosti a znalosti, abyste jej společně se svými blízkými prožili v klidu a pohodě bez zbytečných starostí.

Bude mi ctí a velkým potěšením být Vám pro radu a pomoc s Vaším dnem D!

Vaše svatební koordinátorka Veronika a její svatební tým

 

Gabriela Krátká svatební koordinátorka

IMG_4454

 

 

 

 

 

 

 

 

Gabriela Staňková floristka, aranžérka

Gábi

 

Comments are closed.